Posted by on 17.12.2016

Hallitus 2018 Kuvat ja tiedot

Mikkelin Mobilistit r.y:n hallitus 2018

 

Puheenjohtaja Teemu Karonen teemu.karonen(at)gmail.com p. 0500-499510

Varapuheenjohtaja Seppo Kiiski seppokiiski(at)msn.com p. 050-5216517

Sihteeri Risto Ruuskanen ristoq.ruuskanen(at)hotmail.com p. 0500-653570

Taloudenhoitaja Anne Kuukka anne.kuukka(at)surffi.fi p. 0500-654856

Hallituksen jäsen Vesa Paasonen vesa.paasonen(at)suomi24.fi  p. 040-7377887

Hallituksen jäsen Keijo Eljos keijo.eljos(at)gmail.com  p. 0440-178086

Hallituksen jäsen Risto Teittinen risto.teittinen(at)gmail.com p. 0400-744061

 

Posted in: Yleinen